Přední distributor
hutního materiálu
O SPOLEČNOSTI

INFORMACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT


Novoroční setkání s obchodními partnery

Hybernia

 

Novoroční setkání s obchodními partnery společnosti RAVEN CZ a. s. se stalo už zažitou tradicí a nemohlo tomu být jinak ani letos. Toto setkání se uskutečnilo v pátek 24. 1. 2020 v divadle Hybernia v Praze.
Tento očekávaný slavnostní večer zahájil svým proslovem regionální ředitel pro Českou republiku - pan Ing. Roman Matuška. Jako každý rok svůj proslov vedl s mírou nadsázky a humoru.

 

Po těchto oficialitách sál pomalu potemněl a zavládlo ticho. Hosté byli plní očekávání skvělého kulturního zážitku. Přeci jen muzikál Galileo režiséra Šimona Cabana s písněmi Janka Ledeckého se řadí mezi jeden z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů.
Děj se dotýká těch nejzásadnějších témat života. Láska, intriky, vášeň, nenávist, postoj jedince vůči společnosti, to vše včetně úžasných kostýmů a skvělých pěveckých a hereckých výkonů. Obsazení muzikálu bylo doslova hvězdné.
Ne nadarmo je muzikál označován jako muzikál plný hvězd. Zazářily zde jména jako Sabina Laurinová, Petr Kolář, Josef Vojtek, Pavel Zedníček, Richard Tesařík, a jiní. Skvělé představení bylo zásluhou odměněno dlouhotrvajícím potleskem a také standing ovation.

 

Po skončení představení jsme se spolu s hosty odebrali do foyer divadla, kde pro nás již bylo připravené bohaté občerstvení. Tento banket byl naladěn skvělou přátelskou atmosférou, úsměvy a z úst zákazníků zněla slova díků a spokojenosti.
O hudební doprovod se opět postarala naše oblíbená cimbálová kapela, která jako každý rok sklidila velké ovace. Troufáme si říci, že se jednalo o velice příjemný večer, na který budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat.